“Beklentilerinizin Bir Adım İleri ”

Farklı amaçlar için üretilmiş olsalar dahi, hepsinin ortak bir noktası var; çevre ve insan dostu pratik ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

DURU ALIŞVERİŞ KURUMSAL

Ürün tedarik ve pazarlama şirketi olan DURU ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ, 2007 yılında kurulmuştur. Firma, sektörünün değişik branşlarında 15 yıllık iş tecrübesi ve güçlü finansal yapısıyla, sektöre en güvenilir kaynaklardan, en kısa sürede, en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Oto bakım ürünleri başta olmak üzere, temizlik ürünleri, izolasyon malzemeleri, teknik spreyler gibi çok çeşitli ürün yelpazesine sahip olan Duru Alışveriş Hizmetleri, yenilikçi vizyonları ile öncü rol üstlenmektedir. Türkiye ekonomisine değer katmayı, sektöründe en çok bilinen ve tercih edilen marka olmayı kendisine amaç edinmektedir.

Esnek yönetim yapılarıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen Duru Alışveriş, bu anlayışı kurum kültürünün değişmez parçaları olan şeffaf iletişim ve etkin ekip çalışması ile başarılı bir biçimde sentezlenmektedir. Yapılan her iş için tüm süreçleri kontrol altında tutarken üst düzeyde disiplin ve titizlik içerisinde hareket etmektedir. Tüm bunları yaparken de insan ve çevre sağlığına karşı duyarlı hareket ederek gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Kurumsal ve etik değerler hususunda ilkelerine bağlı olan Duru Alışveriş Hizmetleri, kurumsal bir kimlik olarak sahip olduğu sosyal ve ahlaki sorumlulukların bilincindedir. Kaliteden ödün vermeden sağlığı ön planda tutmakta ve bu doğrultuda sağlığa veya doğaya zarar veren ürün ve maddelere karşı gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Kurumsal ilkelerine bağlı kalarak yurt içinde ve yurt dışında her noktaya iyi ve kaliteli hizmeti sunmak, yüksek sorumluluk bilinci çerçevesinde hareket etmek ana prensibi olan Duru Alışveriş Hizmetleri, yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hareket ederek her geçen gün büyümeye devam etmekte ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çevreye ve insana zarar vermeden insanların yaşamını kolaylaştıracak pratik çözümler sunacak, zamandan tasarruf ettirecek %100 müşteri memnuniyeti odaklı doğru ürün ve hizmetleri müşterilerine ve son kullanıcılarına sunmaktır.

Çalışma Saatlerimiz

Haftaiçi:  09:00 – 18:30
Cumartesi:  09:00 – 13:30
Pazar:  Kapalı
Online:  7 Gün/ 24 Saat